Plechové krytiny

BP2.eu je výrobca komplexných riešení pre stavebníctvo. Ponúka celú paletu výrobkov dedikovaných bytovej a investičnej výstavbe tj. strešnú krytinu, konštrukčné plechy, fasádne systémy, sendvičové panely, kazety a fasádne panely, odkvapové systémy, a tiež špecializované služby obrábania oceli v rámci Oceľového servisného strediska (OSS). Neustále rozširujeme svoj sortiment, prispôsobujúc sa novým požiadavkám trhu a technologického rozvoja 

Plechové strešné krytiny CLASSIC SERIES

CLASSIC SERIES je séria populárnych plechových strešných krytín, ideálne prispôsobená projektu strechy. Jej súčasťou sú rôznorodé profi ly strešných krytín vyrábaných vo forme tabúľ plechu rezaného na konkrétny, objednaný rozmer.
Séria klasických plechových strešných krytín zahŕňa už známe produkty so stabilnou pozíciou na trhu: ALFA® a GAMMA®. V roku 2020 doplnili CLASSIC SERIES tri úplne nové profi ly: HETA®, STIGMA® a BAVARIA Roof®.

ALFA

ALFA® s modulom 350 alebo 400 mm poskytuje viacero možností a viacero možností prináša väčšiu spokojnosť. Dopracovaná v každom detaile predstavuje svoje čaro z každej strany domu a... sveta. Vyberte strechu s neopakovateľným charakterom.

HETA

HETA® je jedinečný originálny dizajn, ktorého mohutnosť dáva budovám charakter monumentálnej modernosti. Bolo použité autorské riešenie, vďaka ktorému montáž tabúľ bude jednoduchá a spájanie neviditeľné.

GAMMA

Plechová strešná krytina GAMMA® je moderná strešná krytina, ktorá vychádza z tradičných pálených škridiel. Dôležitou vlastnosťou plechovej strešnej krytiny GAMMA® je jej symetrický tvar, ktorý významne zjednodušuje montáž a spolu s výškou profilu dodáva streche mimoriadny estetický efekt. 

BAVARIA ROOF

BAVARIA® Roof je výrazný, charakteristický vzorec, ktorý je dobre známy strešníkom a ktorý si zákazníci dobrovoľne vyberú a ktoré sme obohatili o najnovšie technologické riešenia.